PANACEUM

Kategorie

PrestaShop

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Telefon:58-3511611

Skontaktuj się z naszą infolinią

eBiuletyn-Newsletter

SUDOCREM Antyseptyczny 125g krem Powiększ do pełnego rozmiaru

SUDOCREM Antyseptyczny 125g krem

19,50 zł

Skład

Substancja czynna: lanolina hipoalergiczna - pomaga w utrzymaniu prawidłowej wilgotności skóry; tlenek cynku - środek ściągający, zmniejszający utratę płynu tkankowego; benzoesan benzylu i cynamonian benzylu; alkohol benzylowy - o właściwościach miejscowo znieczulających, zmniejsza ból miejscowy i podrażnienie. Działa też jako środek antyseptyczny, antybakteryjny.

Wskazania

Zalecany do pielęgnacji skóry niemowląt jako krem chroniący przed pieluszkowym zapaleniem skóry. Wskazany również w leczeniu i profilaktyce zapalenia skóry w przebiegu nietrzymania moczu oraz odleżyn i w innych stanach chorobowych skóry, które wymagają stosowania łagodzącego, ochronnego kremu antyseptycznego o dodatkowych właściwościach leczniczych, antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych ( stany zapalne w przebiegu łojotoku, trądziku młodzieńczego i różowatego, zadrapania, otarcia naskórka, oparzenia słoneczne oraz niewielkie podrażnienia termiczne, niewielkie odmrożenia, podrażnienia po goleniu, depilacji, regulacji brwi, odczyny po ukąszeniu owadów, zejściowa forma opryszczki, odparzenia, spierzchnięcia, zmiany ospowe )

Działanie

Pomaga łagodzić, leczyć i chronić delikatną skórę dziecka przed podrażnieniami. Tworzy barierę ochronną, zapobiegając w ten sposób kontaktowi czynników podrażniających (mocz i stolec) ze skórą. Efekt nawilżający kremu Sudocrem łagodzi bolesność skóry w stanie zapalnym.

Dawkowanie

Stosować na umytą i osuszoną skórę. Cienką warstwą kremu należy pokryć narażone miejsce i powtarzać czynność w miarę potrzeby. Regularne stosowanie, nawet po ustąpieniu dolegliwości, zapewnia skuteczną profilaktykę.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

  • BLOZ 7018048
  • Postać pasta
  • Opakowanie 125 g
  • Producent TOSARA
  • Rejestracja Kosmetyk
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013